CZCZCZ-->
Český rybářský svaz Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko
facebook ČRS ÚS Moravskoslezský
úvodaktuality z VÚSpozvánkydiskuzefotogaleriepřihlásit
Orgány
územního svazu
Legislativa a ost. dokumentyCeníkRybářské
revíry
Informace z odborů a komisí při ÚSPřehledy o úlovcích a zarybněníBPVRPKontakty
Co je nového Spustili jsme nový rezervační systém pro bivaky na Slezské Hartě. Nové vydání Zpravodaje ** ZÁŘÍ 2021 ** naleznete na stránce Aktuality z VÚS
Rezervační systém - bivaky
Poznejte nové ubytování v Roudně Moravskoslezský kraj finančně podpořil rybářskou mládež.více informací … Moravskoslezský kraj podporuje investici ČRS.více informací … Olomoucký kraj podporuje dotací
obnovu obsádky revíru
po ekologických haváriích
 
Rybářské revíry

revíry mimopstruhové rybářské revíry pstruhové výpis jednotlivých revírů fotogalerie

 

Krajský žebříček pro Severní Moravu a Slezsko 2009

Informace z VÚS, konference a odborů / Odbor LRU - muška / Různé

Poř. Jméno závodníka Příslušnost Počet závodů Body(7 nej)
1. Apjár Filip MO ČRS Nový Jičín 22 203
2. Adam Tomáš MO ČRS Vsetín 13 201
3. Cieslar Tomáš MK Bílovec 25 195
4. Kopecký Bořek MK Bílovec 26 195
5. Šustek Jaroslav MK Bílovec 11 172
6. Šebesta Roman MO ČRS Fr. Místek 22 172
7. Kříž Rostislav MO ČRS Havířov 17 163
8. Gacka René MK Bílovec 22 161
9. Černoch Martin MO ČRS Odry 16 157
10. Jahn Lukáš MO ČRS Příbor 16 155
11. Hopp Roman MO ČRS Havířov 12 154
12. Kynšt Daniel MO ČRS Zábřeh 13 153
13. Pražák Petr MO ČRS Ostrava 12 142
14. Vašák Jaroslav MK Bílovec 24 140
15. Adam Jaroslav MO ČRS Vsetín 8 137
16. Tilcer Marek MO ČRS Zábřeh 13 131
17. Zajonc Kamil MO ČRS Odry 16 125
18. Střálka Lukáš MO ČRS Příbor 12 121
19. Sosnowski Martin MO ČRS Vsetín 9 120
20. Cieslarová Kamila MK Bílovec 15 120
21. Jarolím Roman MO ČRS Zábřeh 9 115
22. Černoch Tomáš MO ČRS Odry 13 107
23. Krpec Ivo MO ČRS Opava 7 102
24. Jelínek Petr MO ČRS Havířov 8 101
25. Körbel Jiří MO ČRS Bravantic 11 96
26. Walczysko Jaroslav MO ČRS Bystřice 5 88
27. Ščučka David MO ČRS Zábřeh 8 88
28. Kiszka Miroslav MO ČRS Opava 10 88
29. Hampl Jaroslav MO ČRS Zábřeh 9 82
30. Oliva Rostislav F-M Casting 13 81
31. Chromek Zbyněk MK Bílovec 10 79
32. Jalowiecki Darius MO ČRS Opava 6 78
33. Vaněk Miroslav MO ČRS Vsetín 8 78
34. Skalka Miroslav MO ČRS Vsetín 7 77
35. Pěnčík Tomáš MO ČRS Příbor 9 74
36. Zorálek Emil neuvedeno 4 73
37. Knápek Jindřich MO ČRS Vsetín 14 71
38. Koudelka Tomáš MO ČRS Odry 6 70
39. Schwarz Vladimír MK Bílovec 11 70
40. Svoboda Martin MO ČRS Opava 5 62
41. Hanák Martin MO ČRS Vsetín 5 57
42. Zeman Radim MO ČRS Fr. Místek 4 56
43. Bartoň Jaroslav st. MO ČRS Nový Jičín 2 53
44. Migdal David MO ČRS Ostrava 3 52
45. Hříbek Michal MO ČRS Opava 7 52
46. Juroš Josef MO ČRS Bravantice 8 52
47. Matuška Zdeněk MO ČRS Vsetín 5 51
48. Sládek Milan MO ČRS Ostrava 9 51
49. Andrle Jan MK Bílovec 5 50
50. Pivovarči Vladimír MO ČRS Opava 5 49
51. Baroň Jan MO ČRS Příbor 8 49
52. Pilich Miloslav MO ČRS Bravantice 4 46
53. Molek David MO ČRS Vsetín 7 39
54. Hroch Daniel MO ČRS Zábřeh 3 33
55. Zahradník Milan MO ČRS Opava 2 32
56. Scholz Martin MO ČRS Bravantice 7 31
57. Šebesta Miroslav MO ČRS Fr. Místek 5 29
58. Šafář Pavel MO ČRS Havířov 4 28
59. Waligora Michal MO ČRS Opava 4 25
60. Veisova Renata MK Bílovec 5 25
61. Lušovský Jiří MO ČRS Nový Jičín 1 24
62. Cienciala Jan MO ČRS Bystřice 4 23
63. Juřica Pavel MO ČRS Bravantice 4 22
64. Zuzaňák Roman MO ČRS Vsetín 5 21
65. Jahoda Petr MO ČRS Bravantice 6 20
66. Pröll Adam MO ČRS Ostrava 6 19
67. Průša Petr MO ČRS Ostrava 7 19
68. Randus Jaroslav MO ČRS Nový Jičín 1 17
69. Kretek Jan MO ČRS Ostrava 6 16
70. Musil Vlastimil MO ČRS Havířov 1 5
71. Franěk Jaroslav MO ČRS Ostrava 1 4
72. Stavinoha Zdeněk F-M Casting 2 4
73. Prasiel Stanislav neuvedeno 2 3
74. Raška Vítězslav MO ČRS Ostrava 1 1
75. Javorek Aleš MO ČRS Bravantice 1 0
75. Pavlát Vladimír MO ČRS Bravantice 1 0
75. Kluz Luboš MO ČRS Jablunkov 1 0
75. Halamíček Rostislav MO ČRS Vsetín 1 0
75. Lysek Vladimír MO ČRS Příbor 1 0
75. Cienciala Jiří MO ČRS Bystřice 1 0
75. Melcher Pavel MO ČRS Odry 1 0
75. Skarka Jan ml. F-M Casting 2 0
75. Doubrava Miroslav MO ČRS Zábřeh 2 0
75. Maršálek Jan MO ČRS Ostrava 2 0
75. Bemer Lukáš MO ČRS Bystřice 2 0
75 Peroutka Michael MO ČRS Ostrava 2 0
75. Peroutka Ivan MO ČRS Ostrava 2 0
76. Palán Miloš neuvedeno 4 0 0
         

 


 


© 2009–2021 Územní výbor pro Severní Moravu a Slezsko, © 2009–2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign 7.3.29