CZCZCZ-->
Český rybářský svaz Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko
facebook ČRS ÚS Moravskoslezský
úvodaktuality z VÚSpozvánkydiskuzefotogaleriepřihlásit
Orgány
územního svazu
Legislativa a ost. dokumentyCeníkRybářské
revíry
Informace z odborů a komisí při ÚSPřehledy o úlovcích a zarybněníBPVRPKontakty
Co je nového Spustili jsme nový rezervační systém pro bivaky na Slezské Hartě. Nové vydání Zpravodaje ** ZÁŘÍ 2021 ** naleznete na stránce Aktuality z VÚS
Rezervační systém - bivaky
Poznejte nové ubytování v Roudně Moravskoslezský kraj finančně podpořil rybářskou mládež.více informací … Moravskoslezský kraj podporuje investici ČRS.více informací … Olomoucký kraj podporuje dotací
obnovu obsádky revíru
po ekologických haváriích
 
Rybářské revíry

revíry mimopstruhové rybářské revíry pstruhové výpis jednotlivých revírů fotogalerie

 

Plán práce odboru LRU - muška při ÚS OSTRAVA pro rok 2016

Informace z VÚS, konference a odborů / Odbor LRU - muška

Pokračovat v organizování sportovních akcí dle termínového kalendáře a udržet jejich sportovní a technickou úroveň. Tuto činnost bude odbor LRU – muška provádět ve spolupráci s MO ČRS, které budou pověřeny pořadatelstvím jednotlivých akcí.

Závodníci našeho ÚS obsadí v roce 2016 tyto soutěže: MR jezero (právo účasti má prvních 40 mužů z celostátního žebříčku, od nás tam figuruje 7 závodníků, ženy mají možnost neomezené účasti), MR řeka (reprezentovat budou první čtyři muži z našeho krajského žebříčku – Adam T., Jahn, Cieslar, Pražák, náhradník Kříž, ženy mají možnost neomezené účasti), výběr reprezentantů (právo účasti má prvních 14 mužů z celostátního žebříčku – zúčastní se tři naši závodníci – Adam T., Cieslar, Jahn), 1.liga – družstva Vsetín, Bílovec A a 2.liga – družstva Odry, Příbor, Havířov, Bílovec a Zubří – Hends, z juniorských soutěží MR juniorů jezero i řeka a dostupné pohárové závody s ohledem na čerpání rozpočtu.

Soutěže pořádané naším odborem v roce 2016: MiČR na jezeře – Balaton Karolinka, Krajská divize, Krajský přebor, z juniorských soutěží je to juniorský závod O pohár Severní Moravy. Ligové a pohárové závody na vodách našeho ÚS náš odbor nezajišťuje, tyto závody jsou plně v režii pořadatelů.

Zástupce odboru při ÚS Ostrava se bude zúčastňovat schůzí nadřízeného orgánu, tj. SO LRU – muška při Radě ČRS v Praze.

Termínový kalendář soutěží, pořádaných v našem ÚS bude zpracován odborem LRU muška na jarním zasedání v návaznosti na konečnou verzi celorepublikového termínového kalendáře soutěží LRU – muška, který nabude definitivní podoby na jarním zasedání v Praze 19.3.2016.

Rožnov p.R., 10.2.2016
Jaroslav Adam
Ved. odboru LRU muška


Předběžný termínový kalendář LRU-muška pro rok 2016

Termín Název a místo konání Garant
26.3. VC Skaličky – závod dvojic Adam
2.4. Jestřabický jarní maraton dvojic Pešek
9.4. Monfish Cup – Polička Grün
16.4.    
23. – 24.4. MiČR jezero – SMÚS Adam
30.4. – 1.5. XVI. Doubrava Cup Pejchar
7.5. Májový pohár Květoňov Hosenseidl, Musil
14. 5.    
21.5. krajské akce – jaro  
27. – 29.5. UV 2016 – Vltava 28, 29, Květoňov Musil
28.5. Chomutovský korbel V. Pešek
4.6. Jihlavský pohár – MK Akvarest, Jihlava A. Pešek, Divácký
4. – 5.6. Pohár veteránů Staněk
11. – 12.6. I. liga – MK Metuje – Svratka 9/10 Starýchfojtů
11. – 12.6. II.liga A – MO ČRS Mladá Boleslav – Berounka (Beroun) Rákosník
11. – 12.6. II.liga B – MO ČRS Odry – Ostravice (F-M) Adam, Černoch
18.6.    
25. – 26.6. MiČR řeka – MV Praha, Sázava Ledečko, Přívlaky Svašek
2.7.    
9.7.    
16.7.    
23.7.    
30.7.    
6.8.    
8. – 14.8. MSJ Španělsko Pejchar, Grün
13.8.    
20.8. Janusův memoriál – Otava 4 Musil, Řezanka
21.8. Západočeský pohár – Otava 6 Kanta
27.8.    
3.9. krajské akce – podzim  
3. – 4.9 II. liga B – MO ČRS Vinohrady B – Berounka (Beroun) Svašek
10.9. Svratecký pstruh – Svratka 7/8 A. Pešek
11.9. Svratecký lipan – Svratka 7/8 A. Pešek
11. – 18.9. MS USA Colorado, Vail Musil, Starýchfojtů
17.9. Rožmberský pohár Šram, Musil
24. – 25.9. I. liga – RSK č. B. C – Vltava, Zlatá Koruna Hladík, Musil
24. – 25.9. II. liga A – Rokycany A, Otava 5 Kanta
30.9. Svatováclavský pohár – Květoňov Hladík, Musil
1. – 2.10. Memoriál Th. Kouby – Vltava 28 Hladík, Musil
1. – 8.10. ME Polsko (1. týden říjen ?) Musil, ?
8.10. Říčanská muška – MK Akvarest, Jihlava A. Pešek, Divácký
15.10.    
22.10. O pohár Knápek Hooks – Nebesák Adam, Cieslar
29.10. Memoriál Zdeňka Forchtsama – Polička Staněk, p. Konopásek
5.11. VC Severní Moravy – Skalička, dvojice Adam
12.11. Jestřabický maraton – dvojice A. Pešek
13.11. Ivančická muška – jezero Ivančice A. Pešek
19.11. Poslední pohár Květoňov Musil, Říha

 


 


© 2009–2021 Územní výbor pro Severní Moravu a Slezsko, © 2009–2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign 7.3.29